O NAS

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż. Prowadzimy księgowość spółek akcyjnych, spółek z o.o., spółek komandytowych, spółek jawnych, spółek cywilnych, spółdzielni socjalnych, jednoosobowych działalności gospodarczych i innych.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście i staramy się sprostać wszystkim jego oczekiwaniom. Naszym klientom wskazujemy zawsze kilka rozwiązań, starając się dobrać najkorzystniejsze z nich w oparciu o obowiązujące przepisy.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu Comarch ERP Optima.

Cenimy rozwój zawodowy i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (ubezpieczenie OC obowiązkowe + nadwyżkowe), a także z tytułu wykonywania określonych czynności doradztwa podatkowego oraz z tytułu wykonywania obsługi kadrowo-płacowej.